آئین وداع با شهدای مدافع حرم برگزار شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران جمعه شب در مراسم وداع با پیکرهای مطهر سه آلاله مدافع حرم در بوستان ولایت ساری با تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امام حسین (ع) و گرامیداشت بازگشت پیکرهای مطهر سه شهید مدافع حرم، این شهیدان را افتخاری برای استان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران جمعه شب در مراسم وداع با پیکرهای مطهر سه آلاله مدافع حرم در بوستان ولایت ساری با تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امام حسین (ع) و گرامیداشت بازگشت پیکرهای مطهر سه شهید مدافع حرم، این شهیدان را افتخاری برای استان دانست.
وی با تقدیر از حضور باشکوه عزاداران حسینی را در مراسم وداع شهیدان افزود: طبق فرمایش سردار سلیمانی ما ملت شهادت و امام حسین هستیم زیرا باطن ملت حسینی و عاشق شهادت هستند.
وی با بیان اینکه همه باید منتظر شهادت و شهید زنده باشیم، افزود: حضرت سیدالشهدا حاضر به تسلیم برابر قدرت شیطانی یزید نشد و باید به پیام و درس‌های نهفته در واقعه عاشورا توجه کنیم و نباید به مستکبران جنایتکار چراغ سبز نشان دهیم.
آیت الله لائینی تاکید کرد: از تجربه‌های گذشته و نقض عهد باید درس گیریم زیرا راه عزت راه امام حسین (ع)، شهیدان و سردار سلیمانی است.
به گزارش مهر، پیکرهای مطهر سه شهید والامقام مدافع حرم امروز به شهرستان‌های زادگاهشان یعنی بهشهر، بابلسر و رامسر منتقل می‌شوند تا مراسم وداع و تشییع آنان برگزار شود.
وی گفت: پیکر شهید کابلی در صبح تاسوعای حسینی، پیکر شهید کریمیان در بعد از ظهر تاسوعا و پیکر شهید تاش موسی در صبح عاشورا در زادگاهشان تشییع و تدفین خواهند شد.

منبع : مهر نیوز