آتش‌سوزی جنگل توسط انسان گرگ‌نما در «بهشت»

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «بهشت» عنوان انیمیشنی با موضوع محیط زیست به کارگردانی مجیدرضا عیوضی است که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است. در این فیلم آتش‌سوزی جنگل توسط انسانی گرگ‌نما به تصویر کشیده می‌شود. انیمیشن کوتاه «بهشت» بیانگر […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «بهشت» عنوان انیمیشنی با موضوع محیط زیست به کارگردانی مجیدرضا عیوضی است که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است. در این فیلم آتش‌سوزی جنگل توسط انسانی گرگ‌نما به تصویر کشیده می‌شود.
انیمیشن کوتاه «بهشت» بیانگر داستان شکار است. روباهی یک کلاغ را شکار می‌کند و پس از خوردن کلاغ اتفاقاتی رقم می‌خورد. در ادامه انسانی گرگ‌نما روباه را شکار کرده و جنگل را به آتش می‌کشد.
مجیدرضا عیوضی درباره موضوع این انیمیشن توضیح داد: این روزها که آتش‌سوزی‌ جنگل‌ها و فضاهای سبز گسترش یافته است و به نظر می‌رسد برخی از آنها عمدی و با هدف برخی نتایج از جمله تغییر کاربری جنگل‌هاست در انیمیشن کوتاه «بهشت» هم شاهدیم که انسانی، جنگل را آتش می‌زند و خودش هم در آتشی که به وجود می‌آورد، می‌سوزد. در واقع ذات انسان همواره به دنبال توجیه کارهایی است که انجام می‌دهد اما اگر فردی از بیرون به موضوع نگاه کند، متوجه خواهد شد که این اقدامات بسیار غیرمنطقی است.
تولید انیمیشن کوتاه «بهشت» که به صورت دو بُعدی دیجیتال ساخته شده است ۲ سال زمان برده و در حال حاضر این انیمیشن آماده نمایش است.
مجیدرضا عیوضی امور تولید انیمیشن «بهشت» از جمله فیلمنامه، طراحی کاراکتر و کارگردانی را به عنوان اثری مستقل و شخصی انجام داده و بابک نصیریان هم ساخت موسیقی این فیلم را برعهده داشته است.