آتش به انبار کاه روستای اعلا افتاد/حادثه تلفات نداشت

رضا خادمیان در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، ضمن بیان اینکه صبح امروز شنبه وجود حریق دامداری در روستای اعلا سمنان به سازمان آتش نشانی سمنان گزارش شد، ابراز داشت: بلافاصله اکیپی از آتش نشانان برای اطفای حریق به محل مورد نظر اعزام شدند. وی افزود: برای اطفای این حریق گسترده تیم عملیات سریع ایستگاه […]

رضا خادمیان در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، ضمن بیان اینکه صبح امروز شنبه وجود حریق دامداری در روستای اعلا سمنان به سازمان آتش نشانی سمنان گزارش شد، ابراز داشت: بلافاصله اکیپی از آتش نشانان برای اطفای حریق به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی افزود: برای اطفای این حریق گسترده تیم عملیات سریع ایستگاه پنج و تیم عملیاتی ایستگاه چهار نیز به منظور پشتیبانی در محل حادثه حضور یافتند.
رئیس سازمان آتش نشانی سمنان بابیان اینکه انبار کاه این دامداری به دلایل نامشخص دچار حریق شده بود، ابراز داشت: آتش نشان‌ها با به کار بستن نکات ایمنی و کنترل حریق نسبت به اطفای آن اقدام کردند.
خادمیان با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه مصدوم نداشته است، تصریح کرد: این عملیات با اطمینان از ایمن بودن کامل محیط به خوبی انجام شد.
وی بابیان اینکه دامداران باید از انبار کردن غیر اصولی لوازم و علوفه‌های دام خودداری کنند، افزود: توصیه می‌کنیم دامداران دستگاه‌های خاموش کننده و آن را در محیط انبار نصب و در صورت لزوم تا رسیدن نیروهای آتش نشانی از آن استفاده کنند.