آرش برهانی مدیر آکادمی استقلال شد

به گزارش سردبیر پرس و به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، با حکم مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال، آرش برهانی به عنوان رئیس جدید آکادمی باشگاه استقلال منصوب شد. در این حکم ضمن آرزوی موفقیت برای برهانی در سمت جدید، خواسته شده تا به ایجاد فضای استعدادیابی و پرورش استعدادها در آکادمی باشگاه استقلال […]

به گزارش سردبیر پرس و به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، با حکم مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال، آرش برهانی به عنوان رئیس جدید آکادمی باشگاه استقلال منصوب شد.
در این حکم ضمن آرزوی موفقیت برای برهانی در سمت جدید، خواسته شده تا به ایجاد فضای استعدادیابی و پرورش استعدادها در آکادمی باشگاه استقلال توجه ویژه‌ای داشته باشد.
باشگاه استقلال مراتب تقدیر و تشکر خود را به این وسیله از جناب آقای محمدرضا مهرانپور رییس پیشین آکادمی باشگاه اعلام می‌کند و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.
آرش برهانی پیشکسوت باشگاه استقلال که سال‌ها با پیراهن این تیم در خدمت آبی‌پوشان بود، سابقه دو سال سرمربی‌گری تیم رده امید استقلال را دارد و در رزومه او قهرمانی با تیم امید استقلال هم دیده می‌شود و در فصل جاری تیم او با اختلاف ۳ امتیاز با صدر جدول، در رده چهارم ایستاده است.