آزمون جامع گردشگری در البرز برگزار می‌شود

یحیی دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس از برگزاری آزمون جامع گردشگری با حضور مجموعاً ۱۹۳ شرکت کننده از استان البرز در فردا جمعه ۱۶ دی خبر داد. وی اظهار کرد: این آزمون در چهار گرایش مدیر فنی دفاتر خدمات مسافرتی، مدیر عمومی تأسیسات گردشگری، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و راهنمایان طبیعت‌گردی برگزار می‌شود. […]

یحیی دارایی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس از برگزاری آزمون جامع گردشگری با حضور مجموعاً ۱۹۳ شرکت کننده از استان البرز در فردا جمعه ۱۶ دی خبر داد.
وی اظهار کرد: این آزمون در چهار گرایش مدیر فنی دفاتر خدمات مسافرتی، مدیر عمومی تأسیسات گردشگری، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و راهنمایان طبیعت‌گردی برگزار می‌شود.
سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز افزود: فراگیران در صورت طی کلیه مراحل آموزشی موفق به دریافت گواهینامه معتبر از وزارتخانه متبوع شده و به عنوان افراد متخصص، آموزش دیده و ماهر می‌توانند در دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی به عنوان مدیر فنی، راهنمای تورهای داخلی و بین الملل و مدیر واحدهای اقامتی شرایط ورود به بازار کار را به دست آورند.
گفتنی است این آزمون از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۳:۳۰ روز جمعه ۱۶ دی در محل کرج، بلوار تعاون، خیابان فرهنگ، مرکز دانشگاهی علمی و کاربردی خانه کارگر کرج برگزار می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر