آغاز بارش برف و باران در نیمه‌غربی کرمانشاه از امروز

فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس آخرین تحلیل از داده‌های هواشناسی موج ناپایداری از شب گذشته وارد جو استان کرمانشاه شده و تا ظهر امروز دوازدهم بهمن ماه منطقه را متأثر کرده و در نیمه غربی استان کرمانشاه باعث ایجاد بارش می‌کند. وی افزود: موج ناپایداری که از شب […]

فیروز دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس آخرین تحلیل از داده‌های هواشناسی موج ناپایداری از شب گذشته وارد جو استان کرمانشاه شده و تا ظهر امروز دوازدهم بهمن ماه منطقه را متأثر کرده و در نیمه غربی استان کرمانشاه باعث ایجاد بارش می‌کند.
وی افزود: موج ناپایداری که از شب گذشته وارد استان کرمانشاه شده سبب افزایش نسبی دمای شبانه در بعضی ساعات، سبب وزش باد و بارش‌هایی به شکل برف و باران در استان می‌شود.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری شرایطی پایدار در منطقه حاکم می‌شود که علاوه بر کاهش دمای شبانه ممکن است سبب مه صبحگاهی به ویژه در نواحی سردسیر و مرطوب استان کرمانشاه شود.
وی با اشاره به وضعیت هوا در اواخر هفته جاری، بیان کرد: موج ناپایدار دیگری، طی ساعاتی از اواخر روز جمعه تا اواخر روز شنبه هفته آینده، مجدداً شرایط را برای وزش باد و بارندگی در سطح استان فراهم می‌کند.

منبع : مهر نیوز