آغاز به کار مرحله چهارم«دفاع زیستی» در گلستان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید موسی حسینی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرحله چهارم دفاع زیستی همزمان با ایام الله دهه فجر با هدف مقابله با ویروس کرونا آغاز به کار می‌کند. جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: طرح شهید سلیمانی از ابتدای دهه فجر تا پایان بهمن ماه با محوریت تمرکز […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید موسی حسینی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرحله چهارم دفاع زیستی همزمان با ایام الله دهه فجر با هدف مقابله با ویروس کرونا آغاز به کار می‌کند.

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: طرح شهید سلیمانی از ابتدای دهه فجر تا پایان بهمن ماه با محوریت تمرکز بر محلات ادامه خواهد داشت.

حسینی تصریح کرد: در مرحله چهارم دفاع زیستی تمرکز ما بر دو محور تشویق و ترغیب دوز سوم واکسیناسیون و نظارت بر سطح انجام رعات پروتکل‌های بهداشتی در دو سطح اقشار و عموم مردم است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با افتخار در کنار مدافعان سلامت در جهت حفظ سلامتی مردم و مبارزه با ویروس کرونا قرار دارد از فرمانداران شهرستان‌ها درخواست کرد تا هماهنگی‌های لازم برای اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستا ن ها را هوشمندانه و از محلات آلوده‌تر آغاز کنند.

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: در صورت افزایش بیماران مبتلا به امیکرون و بروز پیک بیماری، سپاه پاسداران این آمادگی را دارد در تأمین تخت بستری کادر درمان را حمایت کند.
منبع : مهر نیوز