آغاز جنبش سایبری ۲۰ میلیونی مردمی در اینستاگرام

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا علیمیرزایی اظهار داشت: بدون تردید در روزهای پایانی منتهی به انتخابات، جبهه خارج نشین ضد نظام، در صدد وارد کردن هجمه سنگینی از تحریفات علیه آیت الله رئیسی و ایجاد تشکیک جهت کمرنگ کردن حضور مردم عزیز پای صندوق‌های رأی می‌باشد. رئیس شورای هماهنگی ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا علیمیرزایی اظهار داشت: بدون تردید در روزهای پایانی منتهی به انتخابات، جبهه خارج نشین ضد نظام، در صدد وارد کردن هجمه سنگینی از تحریفات علیه آیت الله رئیسی و ایجاد تشکیک جهت کمرنگ کردن حضور مردم عزیز پای صندوق‌های رأی می‌باشد.

رئیس شورای هماهنگی ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در اسلامشهر گفت: برابر شواهد و قرائن، شبکه‌های بهم بافته و در هم تنیده امپراتوری رسانه‌ای و ابر سخت افزارهای آنها، با بکارگیری هوش‌های مصنوعی متنوع و متفاوت و بهره گیری از فرزندان رجوی ملعون در فضای مجازی، به تعبیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در حالت آرایش جنگی خواهند بود.

علیمیرزایی گفت: با مطالعه آمار و ارقام، مشخص است که یاران جبهه انقلاب، به فراخور میزان شناخت خود از عرصه فضای مجازی، حالت آماده باش گرفته و بصورت جزیره‌ای فعالیت می‌نمایند.

وی تاکید کرد: با عنایت به هوشیاری ملت شریف ایران و آشنایی آنها با تاکتیک‌های تهاجمی غول‌های رسانه‌ای استکبار، با یکپارچگی و وحدت، می‌توان امنیت لازم را در فضای مجازی رها شده برای تضمین حضور پرشور مردمی در انتخابات ایجاد نمود.

رئیس شورای هماهنگی ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در شهرستان اسلامشهر اضافه کرد: لازم است به فرموده رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران در مقابل آرایش جنگی دشمن در فضای مجازی آرایش مناسب گرفته و وحدت خود را حفظ نماید.

وی آغاز جنبش سایبری ۲۰ میلیونی مردمی در اینستاگرام را اعلام و از آحاد مردم دعوت کرد تا با مراجعه به صفحه اصلی حضرت آیت الله رئیسی در اینستاگرام، به این جنبش بپیوندند.