آغاز طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ماه رمضان در استان اردبیل

به گزارش سردبیر پرس، رامین صادقی در آستانه ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضا برای مایحتاج عمومی مردم به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما، میوه، سبزیجات و شیرینی‌های پر مصرف از آغاز طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ایام ماه مبارک رمضان خبر داد. وی تصریح کرد: با رویکرد […]

به گزارش سردبیر پرس، رامین صادقی در آستانه ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضا برای مایحتاج عمومی مردم به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما، میوه، سبزیجات و شیرینی‌های پر مصرف از آغاز طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
وی تصریح کرد: با رویکرد پیشگیرانه، ضمن مراقبت و پایش مستمر بازار و نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی با هماهنگی و هم افزایی اتاق اصناف استان در سطوح خرده فروشی و استفاده حداکثری از ظرفیت بازرسان در حوزه نظارت بر بازار و ناظرین افتخاری و انجام گشت‌های مشترک به هنگام و هدفمند با سایر دستگاه‌های ذیربط استانی برنامه ریزی و تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به اتمام طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۱ و شروع طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ایام ماه مبارک رمضان از تاریخ ۱۴/‏۰۱/‏۱۴۰۱‬ لغایت ۱۴/‏۰۲/‏۱۴۰۱ به مدت یک ماه همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز در خصوص هماهنگی با دستگاه‌های ذیربط استان، دریافت شکایات و گزارشات از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴، نظارت بر فروش‌های فوق العاده اعم از اصناف و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و … مطالبی را عنوان کرد.
صادقی در پایان از شهروندان خواست، تخلفات و شکایات صنفی، از قبیل عدم درج قیمت، گرانفروشی، کم فروشی، احتکار و.. را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ و یا به صورت حضوری به سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل یا ادارات شهرستانهای تابعه اطلاع دهند تا در اسرع وقت به شکایات و گزارشات هموطنان عزیز رسیدگی شود.