آغاز فصل پاییزی «عصر شیرین» در سیما

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی برنامه، فصل جدید برنامه «عصر شیرین» به تهیه کنندگی و کارگردانی هادی نعمت اللهی از امروز ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق سیما پخش می شود. این برنامه ترکیبی عصرگاهی با اجرای فاطمه السادات متولیان و حضور کارشناسان حوزه خانواده و زنان در تلاش است تا مسائل […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی برنامه، فصل جدید برنامه «عصر شیرین» به تهیه کنندگی و کارگردانی هادی نعمت اللهی از امروز ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق سیما پخش می شود.
این برنامه ترکیبی عصرگاهی با اجرای فاطمه السادات متولیان و حضور کارشناسان حوزه خانواده و زنان در تلاش است تا مسائل و مشکلات شایع در خانواده ها را بررسی و برای آن راهکار ارائه دهد.
«عصر شیرین» که اولین برنامه تخصصی سیما در خصوص بانوان است، سعی دارد بستری را برای «شکوفایی انسان ھا»، «ھویت یابی زن» و «تقویت و تحکیم خانواده» فراهم آورد.
فیروزه روستا، ولا موسوی، سوده شبیری، عباس جواهری، کمیل رودی، زهرا مصلی نژاد، هانی چیت چیان، سید حمیدرضا قادری، علی اکبر زین العابدین، محبوبه ابریشم کار، نفیسه مرادی ترکیب کارشناس های این برنامه را تشکیل می دهند.
«عصر شیرین» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۳۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۰ صبح از شبکه افق خواهد بود.
دیگر عوامل این برنامه عبارتند از دستیار کارگردان: محمد مهدی سهرابی، دبیر محتوایی: زهرا نعمت اللهی، دبیر تحریریه: حامد روای، کارگردان آیتم‌ها: احمد خلیل اول، برنامه ریز و دستیار تهیه: نعیمه شکوهی، کارگردان تلویزیونی: سیدوحید قاضی میر سعید، تدوین: محمدجواد سهرابی، مدیر تولید: مهدی سعیدی، عکاس: امیرحسین غضنفری، مشاور رسانه ای: مصطفی بیات.
منبع : مهر نیوز