آغاز لیگ برتر تیراندازی زنان/ الهه احمدی دوم و نجمه خدمتی چهارم شدند

هفته نخست لیگ برتر تفنگ و تپانچه زنان امروز به میزبانی دانشگاه آزاد برگزار شد. به گزارش سردبیر پرس، پانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ و تپانچه زنان امروز، جمعه، ۱۴ مرداد ماه آغاز شد. در پایان مسابقات هفته اول لیگ تفنگ که به میزبانی دانشگاه آزاد برگزار شد، تیم تیگرا برابر دانشگاه آزاد شکست خورد، […]

هفته نخست لیگ برتر تفنگ و تپانچه زنان امروز به میزبانی دانشگاه آزاد برگزار شد.

به گزارش سردبیر پرس، پانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ و تپانچه زنان امروز، جمعه، ۱۴ مرداد ماه آغاز شد.
در پایان مسابقات هفته اول لیگ تفنگ که به میزبانی دانشگاه آزاد برگزار شد، تیم تیگرا برابر دانشگاه آزاد شکست خورد، تیم برلیان برابر شهید زین الدین قم به پیروزی رسید، فولاد سپاهان از سد دریاچه ارومیه گذشت و نزاجا برابر تیم‌ مقاومت به برتری رسید.
در بخش انفرادی و در فینال این مسابقات و در رقابتی نزدیک الهه احمدی از دانشگاه آزاد با نتیجه ۱۷ بر ۱۳ برابر نسا پاریاب از نزاجا شکست خورد. به این ترتیب پاریاب عنوان نخست را از آن خورد و احمدی در جایگاه دوم قرار گرفت. همچنین فاطمه کرم‌زاده از دانشگاه آزاد سوم شود و نجمه خدمتی از سپاهان در  رده چهارم ایستاد.
همچنین در پایان مسابقات هفته نخست لیگ برتر تپانچه زنان تیم‌های فولاد هرمزگان و هیات کرمان به ترتیب برابر آتبین و شهید زین‌الدین قم به برتری رسیدند و مقاومت برابر هیات مازندران شکست خورد. 
دیدار دو تیم هیات البرز و هیات فارس به دلیل ابتلای تیم فارس به کرونا به تعویق افتاد و زمان آن اعلام خواهد شد.
در بخش انفرادی و در فینال هانیه رستمیان و سید فاطمه احمدی، دو نماینده هیات مازندران برابر هم قرار گرفتند که در پایان رستمیان با نتیجه ۱۶ بر ۱۰ به برتری رسید و در جایگاه نخست ایستاد و احمدی دوم شد. سامیه یاسی از فولاد هرمزگان در رده سوم ایستاد و فاطمه قدرت آبادی از هیات قم چهارم شد.
انتهای پیام