آماده‌سازی مسیرهای منتهی به مرز خسروی برای تردد زائرین اربعین

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در تمام ورودی‌ها به استان کرمانشاه اقداماتی نظیر روکش و لکه گیری آسفالت، ایمنی راه و روشنایی مسیرها، خط کشی جاده‌ها و نصب تابلو علائم انجام شده است. وی افزود: در استان کرمانشاه در مسیر بزرگراه اربعین تا مرز خسروی و از اسلام آباد غرب […]

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در تمام ورودی‌ها به استان کرمانشاه اقداماتی نظیر روکش و لکه گیری آسفالت، ایمنی راه و روشنایی مسیرها، خط کشی جاده‌ها و نصب تابلو علائم انجام شده است.
وی افزود: در استان کرمانشاه در مسیر بزرگراه اربعین تا مرز خسروی و از اسلام آباد غرب تا حمیل برای زائرینی که قصد خروج از مرز مهران را دارند پیمانکاران ۱۹ اکیپ راهداری در حال فعالیت هستند که هشت اکیپ فقط مخصوص اربعین حسینی است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: در مرز خسروی زیرساخت عبور زائرین فراهم شده و در بخش حمل و نقل عمومی با تشکیل جلسات کارگروه سوخت، حمل و نقل و دستگاه‌های مرتبط خدمات رسان راه‌ها با برنامه‌های بومی، منطقه‌ای و ملی برای تسهیل عبور زائرین جلساتی تشکیل شده است.

منبع : مهر نیوز