آماده‌سازی ورزشگاه ۱۵خرداد برای”واکسیناسیون خودرویی” در کرمانشاه

سردبیر پرس/کرمانشاه مدیر گسترش شبکه و ارتقای سلامت مرکز بهداشت استان کرمانشاه از تزریق بیش از ۵۳ هزار دز واکسن کرونا در استان خبر داد. دکتر غلامرضا ایمانی در نشست امروز (۲۷ اردیبهشت) ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به تلاش بی وقفه کادر بهداشت و درمان جهت انجام واکسیناسیون کرونا گفت: […]

سردبیر پرس/کرمانشاه مدیر گسترش شبکه و ارتقای سلامت مرکز بهداشت استان کرمانشاه از تزریق بیش از ۵۳ هزار دز واکسن کرونا در استان خبر داد.
دکتر غلامرضا ایمانی در نشست امروز (۲۷ اردیبهشت) ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به تلاش بی وقفه کادر بهداشت و درمان جهت انجام واکسیناسیون کرونا گفت: در اجرای واکسیناسیون کرونا جزو هشت استان برتر کشور هستیم و تاکنون  ۵۳ هزار و ۳۸۰ دُز واکسن کرونا بر اساس پروتکل ها در استان تزریق شده است.

وی افزود: در حال حاضر ۱۱۵ مرکز  جهت انجام واکسیناسیون کرونا در استان فعال است و از هفته آینده نیز ۳۴ مرکز تجمیعی واکسیناسیون در استان فعالیت خود را آغاز می کنند.

ایمانی گفت: برای هر مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا یک پزشک به همراه ۱۰ تیم سه نفره متشکل از یک واکسیناتور و دو نفر جهت ثبت نام افراد در سامانه در نظر گرفته شده  و براساس مصوبه ستاد استانی کرونا تجهیزات مورد نیاز این مراکز نیز از سوی برخی ادارات در استان  تامین شده است.

وی افزود: یک ترالی اورژانس برای هر مرکز در نظر گرفته شده که تامین آن بر عهده بیمارستانها خواهد بود.

ایمانی گفت: همچنین در ستاد استانی کرونا مقرر شده هلال احمر استان، هشت دستگاه آمبولانس را در اختیار مراکز تجمیعی در شهر کرمانشاه و تعدادی آمبولانس نیز در اختیار مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شهرستانها قرار دهد.

وی از پیگیری آماده سازی برخی مراکز برای انجام واکسیناسیون خودرویی خبر داد و افزود: به همین منظور ورزشگاه پانزده هزار نفری ۱۵ خرداد کرمانشاه انتخاب شده که در حال آماده‌سازی آن هستیم.

انتهای پیام