آماده اشتراک گذاری تجربیات خود برای استحکام امنیت کشور هستم

به گزارش سردبیر پرس به نقل از وزارت کشور، احمد وحیدی وزیر کشور در پیامی، انتصاب سردار محمد کاظمی را به ریاست سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت. متن پیام وحیدی خطاب به سردار محمد کاظمی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیمسردار سرتیپ پاسدار محمد کاظمی حضور برادر انقلابی و جهادگر، […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از وزارت کشور، احمد وحیدی وزیر کشور در پیامی، انتصاب سردار محمد کاظمی را به ریاست سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.
متن پیام وحیدی خطاب به سردار محمد کاظمی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیمسردار سرتیپ پاسدار محمد کاظمی
حضور برادر انقلابی و جهادگر، سردار کاظمی در کسوت ریاست سازمان اطلاعات سپاه مایه خرسندی و مباهات همه کسانی است که دل در گرو عزت و عظمت ایران اسلامی دارند.
دشمنان ملت ایران فعال‌تر از هر برهه تاریخی دیگری مترصد فرصتی برای القای ناامیدی، نفاق و دو دستگی در ایران عزیز اسلامی هستند و طبیعی است که نهادهای انقلابی در تیررس اصلی اهداف دشمن باشند.
امید است در سایه عنایت حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا و پرتو توجه افزون‌تر به رهمنودهای حکیمانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و البته تجارب ارزشمندی که از جنابعالی در موضوعات اطلاعاتی و امنیتی کشور سراغ داریم؛ شاهد استمرار حرکت‌های افق گشای سازمان اطلاعات سپاه در تأمین امنیت داخلی و خنثی سازی نقشه‌های شوم دشمن باشیم.
اینجانب با تبریک انتصاب جنابعالی به ریاست سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌کنم وزارت کشور به عنوان متولی اصلی امنیت داخلی کشور، در راستای تقویت پایه‌های اقتدار نظام جمهوری اسلامی و با تمسک به ارزش‌های انقلاب اسلامی و رویکرد دولت سیزدهم در ترسیم الگوی حکمرانی مردمی، آماده به اشتراک گذاری تجربیات و دانش خود در تقویت و استحکام بخشی هر چه بیشتر استوانه‌های امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
احمد وحیدیوزیر کشور

منبع : مهر نیوز