آماده باش در کهگیلویه و بویراحمد/ بارش برف و باران در راه است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا نیکروز ظهر دوشنبه در نشست ستاد مدیریت بحران استان، افزود: آمادگی تمام دستگاه‌ها و ارتقای سطح آمادگی با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی در استان ضروری است. نیکروز با بیان اینکه ورود سامانه بارشی از اواخر وقت دوشنبه به جو استان را خواهیم داشت، تصریح کرد: درگیری شهرستان‌های […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علیرضا نیکروز ظهر دوشنبه در نشست ستاد مدیریت بحران استان، افزود: آمادگی تمام دستگاه‌ها و ارتقای سطح آمادگی با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی در استان ضروری است.
نیکروز با بیان اینکه ورود سامانه بارشی از اواخر وقت دوشنبه به جو استان را خواهیم داشت، تصریح کرد: درگیری شهرستان‌های سردسیری با بارش برف در پی ورود این سامانه دور از انتظار نیست و باید سطح آمادگی مدیریت بحران در بالاترین حالت حفظ شود.
نیکروز به مشکلات ایجاد شده در پی بارش گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: هنوز شاهد وجود شاخه‌های شکسته شده درختان در معابریم که باید جمع آوری شود.
نیکروز برنامه محوری را یک ضرورت دانست و بیان کرد: در صورت بارش برف اولویت بازگشایی مسیرهای اصلی، شهری، مراکز حساس و معابر اصلی باشد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری ارتقای فرهنگ مشارکت مردمی در مدیریت بحران‌ها را لازم دانست و گفت: تبیین این مهم توسط رسانه‌ها مورد تاکید است.
نیکروز بر هماهنگی بخشداری‌ها و دهیاری‌های تاکید کرد و گفت: هماهنگی با مراکز بهداشتی برای انتقال بیماران نیز انجام شود.
نیکروز خواستار توجه بیشتر در بحث فعالیت اصناف شد و خاطرنشان کرد: فعالیت پایدار نانوایی‌ها از جمله مواردی است که باید دیده شود.