آماده باش کامل دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان در شهرستان صحنه

غلامرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: با وجود بارش سنگین برف در شهرستان صحنه، همه راه‌های مواصلاتی اصلی در این شهرستان باز است. وی افزود: محور دهستان خدابنده لو با تلاش راهداران بازگشایی شد و در حال حاضر راهداران در حال بازگشایی مسیر دسترسی روستاهای این دهستان هستند. فرماندار شهرستان صحنه […]

غلامرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: با وجود بارش سنگین برف در شهرستان صحنه، همه راه‌های مواصلاتی اصلی در این شهرستان باز است.
وی افزود: محور دهستان خدابنده لو با تلاش راهداران بازگشایی شد و در حال حاضر راهداران در حال بازگشایی مسیر دسترسی روستاهای این دهستان هستند.
فرماندار شهرستان صحنه تصریح کرد: با توجه به بارش سنگین برف همه دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان در شهرستان صحنه به حالت آماده باش در آمده و مرخصی مدیراناین شهرستان لغو شده است.
وی با اشاره به اینکه اخطارهای لازم برای انجام اقدامات پیشگیرانه برای عبور و مرور ایمن به دستگاه‌های اجرایی صادر شده، گفت: در این زمینه قصوری پذیرفتنی نیست.
شهبازی خاطرنشان کرد: برق بیش از ۱۰۷ روستای شهرستان قطع شده بود که به همت اداره برق، مشکل ۷۷ روستا برطرف و سه اکیپ دیگر در تلاش هستند تامشکل قطعی برق روستاهای باقی مانده در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسانند.

منبع : مهر نیوز