آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران در دماوند تا سه روز آینده

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رضا طاهرخانی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به بارش برف در دماوند تمامی دستگاه‌های خدمات رسان، راهداری، پلیس راه، پلیس راهور، هلال احمر و شهرداری‌ها، بخشداری و دهیاری‌ها در تا سه روز آینده آماده باش کامل و در حال خدمت رسانی هستند. طاهرخانی گفت: از شهروندان […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رضا طاهرخانی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به بارش برف در دماوند تمامی دستگاه‌های خدمات رسان، راهداری، پلیس راه، پلیس راهور، هلال احمر و شهرداری‌ها، بخشداری و دهیاری‌ها در تا سه روز آینده آماده باش کامل و در حال خدمت رسانی هستند.
طاهرخانی گفت: از شهروندان و مسافران عزیز خواستاریم که با توجه به بارش برف در حوزه استحفاظی شهرستان دماوند و لغزندگی معابر و جاده‌ها، از تردد غیر ضروری خودداری کرده و به اطلاعیه‌های این ستاد توجه کنند.
فرماندار دماوند عنوان داشت: در صورت لزوم، برای تردد در محورهای کوهستانی از جمله محور هراز، حتماً زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی به همراه داشته باشند.
وی افزود: شهروندان می‌توانند هرگونه انسداد معابر شهری را از طریق سامانه ۱۳۷ به شهرداری‌ها اطلاع دهند و همچنین برای دریافت اطلاعات از وضعیت جاده‌ای با شماره ۱۴۱ تماس حاصل نمایند.