آماده باش ۳۰ هزار نفر از پرسنل صنعت برق در روز انتخابات

به گزارش سردبیر پرس به نقل از شرکت توانیر، مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق با اعلام این خبر گفت: پرسنل صنعت برق در نیروگاه‌ها، شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع به طور کامل در آماده باش هستند. وی افزود: با وزارت کشور برای اعلام آدرس شعب دریافت رأی هماهنگی شده است و اکیپ‌های عملیاتی برق […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از شرکت توانیر، مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق با اعلام این خبر گفت: پرسنل صنعت برق در نیروگاه‌ها، شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع به طور کامل در آماده باش هستند.
وی افزود: با وزارت کشور برای اعلام آدرس شعب دریافت رأی هماهنگی شده است و اکیپ‌های عملیاتی برق به منظور رسیدگی به هر نوع مشکل فنی احتمالی در مکان‌های معرفی شده حضور دارند.
این مقام مسئول با اشاره به این که ۳۰ هزار نفر از پرسنل صنعت برق در کشیک و آماده باش هستند، اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای تأمین برق مطمئن و پایدار در روز انتخابات به کار می‌بندیم. اکیپ‌های عملیاتی برق تا پایان شمارش آرا در آماده باش هستند.
رجبی مشهدی همچنین از همه مردم به دلیل همکاری در مدیریت مصرف برق در روزهای گرم گذشته تشکر کرد و گفت: در صورت تداوم این همکاری به ویژه در ساعت‌های اوج مصرف برق، می‌توانیم روزهای گرم پیش رو را نیز بدون خاموشی پشت سر بگذرانیم.
منبع : مهر نیوز