آماده سازی ۹۰ شعبه اخذ رأی برای جانبازان و معلولان کرمانشاهی

مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه از آماده سازی بیش از ۹۰ شعب اخذ رای برای جمع آوری آراء جانبازان و معلولان استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرحناز محمدی گفت: ورودی این شعبات اخذ رای برای جانبازان، سالمندان و افراد ناتوان جسمی و حرکتی مناسب سازی شده و دارای رمپ […]

مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه از آماده سازی بیش از ۹۰ شعب اخذ رای برای جمع آوری آراء جانبازان و معلولان استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرحناز محمدی گفت: ورودی این شعبات اخذ رای برای جانبازان، سالمندان و افراد ناتوان جسمی و حرکتی مناسب سازی شده و دارای رمپ و نرده برای تردد این افراد است.
وی افزود: از این تعداد حدود ۱۰ شعبه در شهر کرمانشاه و بقیه در شهرستان‌ها قرار دارد.محمدی خاطرنشان کرد: ستاد هماهنگی مناسب سازی در استان کرمانشاه از ادارات مختلفی از جمله راه و شهرسازی و شهرداری تشکیل شده و بهزیستی نیز به عنوان دبیرخانه این ستاد مصوبات را پیگیری می‌کند.مدیرکل بهزیستی استان با بیان اینکه کار مناسب سازی معابر شهری برای نابینایان نیز آغاز شده، گفت: استان کرمانشاه در زمینه مناسب سازی معابر برای جانبازان و معلولان هنوز با وضعیت مطلوب فاصله دارد.
به گفته محمدی ۴۳ هزار و ۴۹۳ نفر از جمعیت استان کرمانشاه را معلولان و افراد ناتوان جسمی و حرکتی تشکیل می‌دهند.

منبع : سردبیر پرس