آمادگی ستاد بحران سرپل ذهاب درپی بارش برف و باران

صدراله بابلی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: سامانه جدید مستقر شده در جو شهرستان سرپل ذهاب تاکنون باعث بارش بیش از ۱۲ میلیمتری باران و برف در شهرستان شده است. وی افزود: بارش برف در نقاط سردسیر و کوهستانی سرپل ذهاب باعث شد که ستاد بحران شهرستان برای مقابله با حوادث احتمالی […]

صدراله بابلی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: سامانه جدید مستقر شده در جو شهرستان سرپل ذهاب تاکنون باعث بارش بیش از ۱۲ میلیمتری باران و برف در شهرستان شده است.
وی افزود: بارش برف در نقاط سردسیر و کوهستانی سرپل ذهاب باعث شد که ستاد بحران شهرستان برای مقابله با حوادث احتمالی در حالت آماده باش کامل قرار گیرد.
فرماندار سرپل‌ذهاب تصریح کرد:: تمام مسیرهای مواصلاتی شهرستان باز بوده و تردد در آنها به صورت روان در حال انجام است و مسیر سرپل‌ذهاب به دالاهو دارای مه غلیظ است و تردد باکندی ولی به صورت روان انجام می‌شود در مسیر سرپل‌ذهاب به بزمیرآباد نیز هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد.
بابلی بیان کرد: تمام دستگاه‌های امدادی آماده باش کامل هستند تا در صورت نیاز به سرعت وارد میدان شده و مشکلات را برطرف نمایند ولی تا این لحظه خوشبختانه مشکلی وجود نداشته است.

منبع : مهر نیوز