آمادگی کامل ۱۵ پایگاه اورژانس کرمانشاه در روز انتخابات ۲۸ خرداد

هومن رفیعی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: نیروهای اورژانس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از بامداد پنجشنبه ۲۷ خرداد تا پایان زمان رأی گیری در استان در حالت آماده باش هستند و یک دستگاه آمبولانس در محل فرمانداری‌ها مستقر خواهند شد. وی افزود: اورژانس و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه در […]

هومن رفیعی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: نیروهای اورژانس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از بامداد پنجشنبه ۲۷ خرداد تا پایان زمان رأی گیری در استان در حالت آماده باش هستند و یک دستگاه آمبولانس در محل فرمانداری‌ها مستقر خواهند شد.

وی افزود: اورژانس و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه در هر شهرستان دارای یک پایگاه امدادی بوده و همچنین شهر کرمانشاه دارای ۱۵ پایگاه فوریت‌های پزشکی است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: در مدت فرایند رأی گیری در روز ۲۸ خرداد ۷۰ نیروی اورژانس در استان کرمانشاه در حال آماده باش برای ارائه خدمات به مردم هستند.

رفیعی خاطر نشان کرد: مردم می‌توانند در صورت بروز حادثه و اتفاقی با سامانه ۱۱۵ تماس حاصل کنند و نیروهای اورژانس در سریع‌ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

منبع : مهر نیوز