آمار داوطلبان انتخابات شوراهای روستا در کرمانشاه به ۹۹۲ نفر رسید

جلیل بالایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: آمار ثبت نام شدگان انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری در روز دوم ثبت نام به ۹۹۲ نفر شامل ۹۶۱ نفر آقا و ۳۱ نفر خانم رسید. وی افزود: از مجموع ثبت نام شدگان ۷۶۱ نفر یعنی ۷۷ درصد داوطلبان افرادی هستند […]

جلیل بالایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: آمار ثبت نام شدگان انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری در روز دوم ثبت نام به ۹۹۲ نفر شامل ۹۶۱ نفر آقا و ۳۱ نفر خانم رسید.
وی افزود: از مجموع ثبت نام شدگان ۷۶۱ نفر یعنی ۷۷ درصد داوطلبان افرادی هستند که سابقه عضویت در شوراهای اسلامی را نداشته که این موضوع امیدبخش و باعث ورود نیروهای جوان، تحصیل‌کرده، با انگیزه و باعث تزریق توان جدید در بدنه توانمند و موفق شورای اسلامی روستاها خواهد شد.
دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه تاکید کرد: داوطلبان نباید ثبت نام را به روزهای پایانی موکول کنند، این افراد باید نسبت به اخذ گواهی سو پیشینه اقدام کنند.
بالایی گفت: ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها و تیره‌های عشایری تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه و به ۲ روش غیر حضوری و حضوری انجام خواهد شد که داوطلبان با توجه به امکان ثبت نام با استفاده از موبایل، کامپیوتر و مراجعه به دفاتر پیشخوان و کافی نت‌ها به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ترجیحاً از مراجعه به بخشداری‌ها خودداری کنند.