آمار فوتی های کرونا در آذربایجان غربی دو رقمی است/فوت ۱۶ بیمار

جواد آقازاده در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۸۷۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند که از این تعداد ۲۲۲ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند. وی ادامه داد: هم اکنون از یک هزار و۵۴۳ بیمار بستری در مراکز درمانی، ۳۰۴ نفر در […]

جواد آقازاده در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۸۷۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند که از این تعداد ۲۲۲ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند.
وی ادامه داد: هم اکنون از یک هزار و۵۴۳ بیمار بستری در مراکز درمانی، ۳۰۴ نفر در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری و ۵۷ بیمار هم به دستگاه تنفس مصنوعی وصل هستند.
آقازاده اضافه کرد: همچنین در شبانه روز گذشته ارومیه با ۷۵ بیمار، مهاباد با ۳۹ نفر و بوکان با ۳۲ بیمار جدید بیشترین تعداد بستری‌ها را در استان داشتند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: در این مدت با فوت ۱۶ بیمار کرونایی، مجموع قربانیان کرونا در آذربایجان غربی به شش هزار و ۵۱۹ نفر رسید.
وی در خصوص واکسیناسیون کرونا در استان نیز اظهار کرد: تا امروز بیش از دو میلیون و ۳۶۴ هزار دُز واکسن کرونا در استان تزریق شده که بیش از ۲۳ هزار دُز آن مربوط به شبانه روز گذشته بوده است.

منبع : مهر نیوز