آمریکا به تلاش برای افزایش فشار بر ونزوئلا ادامه می‌دهد

به گزارش سردبیر پرس به نقل از خبرگزاری رویترز، یک مقام ارشد کاخ سفید ادعا کرد که «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهوری ونزوئلا در حال ارسال سیگنال‌هایی برای مذاکره با دولت این کشور است! این مقام کاخ سفید در این خصوص گفت که واشنگتن بدون اقدامات ملموس در راستای برگزاری انتخابات آزاد در ونزوئلا تحریم‌ها علیه کاراکاس […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از خبرگزاری رویترز، یک مقام ارشد کاخ سفید ادعا کرد که «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهوری ونزوئلا در حال ارسال سیگنال‌هایی برای مذاکره با دولت این کشور است!
این مقام کاخ سفید در این خصوص گفت که واشنگتن بدون اقدامات ملموس در راستای برگزاری انتخابات آزاد در ونزوئلا تحریم‌ها علیه کاراکاس را رفع نمی‌کند.
وی در این باره ادعا کرد: واکنش ما بر اساس اقدامات ملموس و قاطع از سوی دولت کاراکاس است؛ اما به هر حال به تلاش‌های خود و همکاری مان با شرکای بین‌المللی در راستای افزایش فشار به منظور دستیابی به هدفمان برای برگزاری یک انتخابات آزاد و عادلانه در ونزوئلا ادامه می‌دهیم.
مقام ارشد کاخ سفید ا در ادامه افزود: ما وضعیت را از نزدیک زیر نظر داریم و می‌بینیم که مادورو در حال ارسال سیگنال است. اقدام‌های مناسب در این زمینه را مطابق با اقدامات ملموس انجام خواهیم داد.