آمریکا محور شرارت ها در دنیا است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار جمال شاکرمی صبح سه شنبه در مراسم شهدای هفتم تیر که صبح امروز (۷ تیرماه) در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهر ایلام برگزار شد، گفت: امام خمینی (ره) در یک شرایط حساس در مقابل استکبار ایستاد و مقدمه شکست قدرت‌های بزرگ را فراهم آورد. وی اظهار کرد: یکی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار جمال شاکرمی صبح سه شنبه در مراسم شهدای هفتم تیر که صبح امروز (۷ تیرماه) در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهر ایلام برگزار شد، گفت: امام خمینی (ره) در یک شرایط حساس در مقابل استکبار ایستاد و مقدمه شکست قدرت‌های بزرگ را فراهم آورد.
وی اظهار کرد: یکی از نکات مهم در خصوص امام خمینی (ره) گفتمان امام است که انقلاب اسلامی را رقم زد.
سردار شاکرمی در ادامه افزود: زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، دنیا درگیر تفکرات مارکسیستی و چپ گرایانه بود که گفتمان انقلاب اسلامی در مقابل استکبار شکل گرفت.
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام خاطرنشان کرد: ریشه دشمنی با آمریکایی‌ها را باید در خود آمریکا جستجو کرد که آنها به دنبال براندازی حکومت‌ها هستند و در این راه انواع جنایت‌ها را مرتکب شده‌اند.
وی یادآور شد: آنها می‌خواستند بر شریان‌های انتقال انرژی متمرکز شده و آن را در اختیار خود داشته باشند و با انواع جنایت‌ها به دنبال رسیدن به اهداف خود بودند، اما گفتمان انقلاب اسلامی در مقابل آنها ایستاد و نقشه‌های آنها را باطل ساخت.
سردار شاکرمی با اشاره به جنایت‌های آمریکا در منطقه گفت: آمریکایی‌ها در کشورهای منطقه مانند سوریه جنایات مختلفی را مرتکب شده و جنگ‌های نیابتی را با گروه‌هایی مانند داعش انجام داده که وحشیانه ترین فجایع انسانی را مرتکب شده است، اما با همکاری بنگاه‌های رسانه‌ای سعی در سرکوب آن دارند که ما باید جنایت‌های آنان را به گوش جهانیان برسانیم.
وی بیان داشت: آمریکا و همدستانش یک جنگ نیابتی و فرسایشی در ابعاد گسترده برای هشت سال به ما تحمیل کرد ولی ما از نقطه صفر به برابر و امروز به جایگاهی رسیدیم که دشمن توان مقابله با تجهیزات دفاعی و امنیتی ما ندارد.
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام در ادامه گفت: جبهه استکبار امروز در جنگ‌های نیابتی برای ناامنی و برداشتن هویت اسلامی از طریق فضای مجازی تلاش می‌کند.
وی اظهار کرد: تحت تاثیر گفتمان امام خمینی (ره)، امروز در عرصه‌های مختلف به خصوص فضای مجازی عرصه بر رژیم غاصب صهیونیستی تنگ شده است.
سردار شاکرمی با اشاره به شخصیت شهید بهشتی اظهار کرد: شهید بهشتی در تزار انقلاب اسلامی بود و با مطالعه آثار این شهید بزرگوار می‌توان به جایگاه والای وی پی برد.

منبع : مهر