آمریکا و اسرائیل از تمدن سازی انقلاب اسلامی می‌ترسند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، جواد قناعت صبح دوشنبه در دیدار مسئولان دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی با نماینده ولی فقیه در استان در قالب برنامه تجدید میثاق با ولایت اظهار کرد: عقلانیت دینی، کار آمدی اجتماعی و تمدن سازی جهانی سه رأس انقلاب اسلامی ایران است و آمریکا و اسرائیل با تمدن […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، جواد قناعت صبح دوشنبه در دیدار مسئولان دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی با نماینده ولی فقیه در استان در قالب برنامه تجدید میثاق با ولایت اظهار کرد: عقلانیت دینی، کار آمدی اجتماعی و تمدن سازی جهانی سه رأس انقلاب اسلامی ایران است و آمریکا و اسرائیل با تمدن سازی جهانی انقلاب اسلامی مشکل دارند.
به گفته وی چهل و سومین جشن پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیریم که این انقلاب ویژگی‌های منحصر به فردی مانند جبران عقل ماندگی‌های دوران پهلوی، آزادی قلم و بیان، حکمرانی جدید، وحدت و اتحاد ملی، متکی نبودن به غرب و شرق و اتحاد دین و سیاست دارد و این از ویژگی‌های مهم از گفتمان امامین انقلاب است.
وی اضافه کرد: در قالب حکمرانی جدید، جمهوریت در کنار اسلامیت قرار گرفته است که مقام معظم رهبری از آن به عنوان مردم سالاری دینی یاد کرده‌اند و در این راستا آموزه‌های دینی در مدیریت به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است و ولی فقیه وحدت بسیار خوبی بین شیعه و سنی به وجود آورده است.
استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: متکی نبودن به شرق و غرب ناشی از شعار محوری نه شرقی و نه غربی است و امروز جنگ، جنگ روایت‌ها و تبیین‌ها است و باید واقعیت‌ها آن طوری که است، بیان شوند.
قناعت ادامه داد: با اتحاد دین و سیاست، اجرای تفکر قرآنی در جامعه و بالندگی و رشد مردم ایران و صدور انقلاب به اقصی نقاط جهان عملی شد و امروز انقلاب به حیات خلوت آمریکا ورود کرده است.
وی ادامه داد: آمریکا اقتصاد و معیشت مردم را گرو گرفته و مردم را تحت فشار قرار داده است تا از پشتیبانی انقلاب دست بردارند.
به گفته وی وظیفه مسئولان در این خصوص بسیار سخت است و باید بدانیم که اگر در جایی مشکلی وجود دارد ربطی به اسلام ندارد و ناشی از وجود مشکل در مسئولان است و ربطی به حاکمیت هم ندارد.
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه در دو ماه و چند روزی که این مسئولیت را برعهده گرفته‌ام هرچند اقداماتی مانند پیگیری انتقال آب به استان، تسریع در احداث راه آهن و مصوبات سفر ریاست جمهوری انجام شده است اما هنوز کار ما شروع نشده چون نیروهای انقلابی هنوز در همه جا مستقر نشده‌اند.