آموزش و پرورش برای بازگشایی باشکوه مدارس آمادگی کامل دارد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی حجرگشت ظهر یکشنبه در حاشیه نشست مدیران مدارس کشور با ریاست محترم جمهور که به صورت هم زمان به صورت برخط با مدیران مدارس استان البرز در استانداری البرز برگزار شد از آمادگی کامل آموزش و پرورش استان البرز برای بازگشایی باشکوه مدارس استان البرز خبر داد. مدیرکل آموزش […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی حجرگشت ظهر یکشنبه در حاشیه نشست مدیران مدارس کشور با ریاست محترم جمهور که به صورت هم زمان به صورت برخط با مدیران مدارس استان البرز در استانداری البرز برگزار شد از آمادگی کامل آموزش و پرورش استان البرز برای بازگشایی باشکوه مدارس استان البرز خبر داد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: ستاد پروژه مهر استان برای بازگشایی مدارس در مهر ۱۴۰۲ مدت‌ها است شروع به کار کرده است و اقدامات متعددی برای بازگشایی مدارس انجام شده است.
وی ادامه داد: برگزاری امتحانات نهایی و اعلام نتایج، ثبت نام دانش آموزان، ثبت نام کتاب درسی، کلاس بندی، ساماندهی نیروی انسانی، جلسات بصیرتی برای مدیران، معلمان و دانش آموزان و بهسازی و شاداب سازی مدارس از جمله اهم اقدامات آموزش و پرورش برای بازگشایی باشکوه مدارس است.
حجرگشت در ادامه با اشاره به موضوع شاداب سازی و بهسازی مدارس استان البرز از استاندار البرز برای پیگیری این اقدام تشکر کرد و گفت: از استاندار محترم به جهت پیگیری و تکلیفی که به شهرداری‌ها برای بهسازی مدارس استان دادند تشکر می‌کنم.
وی در ادامه گفت: به همت خیرین محترم، شهرداری‌ها، اداره کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان بسیاری از مدارس مناطق محروم استان البرز بهسازی و شاداب سازی شدند و برای اول مهر آماده حضور دانش آموزان در فضایی تازه هستند.
وی در پایان ضمن تشکر از تلاش همه مدیران مدارس استان البرز برای انجام تلاش و مجاهدت در زمینه بازگشایی مدارس عنوان کرد: زمان زیادی تا بازگشایی مدارس باقی نمانده است و همه عوامل آموزش و پرورش برای این اتفاق بزرگ باید مهیا باشند.

منبع : خبرگزاری مهر