ائتلاف متجاوز سعودی بیش از ۱۳۰ بار آتش‌بس یمن را نقض کرد

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المسیره، منابع یمنی اعلام کردند که ائتلاف متجاوز سعودی طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۳۰ مرتبه آتش بس یمن را نقض کرده است. بر اساس این گزارش، جنگنده ها و توپخانه های ائتلاف متجاوزی در طول ۲۴ ساعت گذشته مناطق مختلف یمن را هدف حملات شدید قرار […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المسیره، منابع یمنی اعلام کردند که ائتلاف متجاوز سعودی طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۳۰ مرتبه آتش بس یمن را نقض کرده است.
بر اساس این گزارش، جنگنده ها و توپخانه های ائتلاف متجاوزی در طول ۲۴ ساعت گذشته مناطق مختلف یمن را هدف حملات شدید قرار دادند. استان های البیضاء، صعده و ضالع از جمله استانهایی بودند که توسط سعودیها هدف قرار گرفته شدند.
پیشتر «محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن در صنعا گفت: ذخیره تسلیحات راهبردی نیروهای مسلح یمن و در رأس آن موشک‌های بالستیک، برای چندین دهه جنگ و حضور در نبردهای مستمر کفایت می‌کند.
وزیر دفاع یمن، پیشرفت چشمگیر در صنایع نظامی یمن را مهمترین پاسخ به تجاوزات ائتلاف سعودی دانست و افزود: آینده منطقه بر اساس نتایج این مواجهه تاریخی در یمن رقم خواهد خورد. متجاوزان که فکر می‌کردند می‌توانند معادلات منطقه‌ای را بر مبنای طراحی‌های خودشان رقم بزنند، فراموش کرده بودند که قدرت الهی در کنار مدافعان از حریم امت اسلامی قرار دارد.

منبع : مهر نیوز