اتاق عملیات میدانی وابسته به امارات در «شبوه» را هدف قرار دادیم

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المسیره، «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز سه شنبه در سخنانی اعلام کرد: اتاق عملیات میدانی وابسته به امارات در «شبوه» را هدف قرار دادیم. بر اساس این گزارش، یحیی سریع در ادامه افزود: اتاق عملیاتی که توسط نیروهای یمنی هدف قرار گرفت، مرکز اداره نبردها و […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المسیره، «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز سه شنبه در سخنانی اعلام کرد: اتاق عملیات میدانی وابسته به امارات در «شبوه» را هدف قرار دادیم.
بر اساس این گزارش، یحیی سریع در ادامه افزود: اتاق عملیاتی که توسط نیروهای یمنی هدف قرار گرفت، مرکز اداره نبردها و درگیری‌ها در شبوه یمن توسط امارات بود. یمنی‌ها به وسیله موشک بالستیک این اتاق عملیات را به صورت دقیق مورد اصابت قرار دادند.
سخنگوی نیروهای مسلح یمن عنوان کرد: از آنجایی که موشک بالستیک شلیک شده به اتاق عملیات میدانی امارات در شبوه به صورت دقیق به هدف خود اصابت کرد، موجب کشته و زخمی شدن شماری از عناصر وابسته به امارات شد. در میان کشته شدگان شماری از اتباع امارات نیز وجود دارند.
روز گذشته «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد: در عملیات «طوفان یمن ۳» عمق خاک امارات را هدف قرار دادیم. ارتش یمن در عملیات مذکور، اهداف استراتژیک در ابوظبی را به وسیله موشک‌های ذوالفقار هدف قرار داد.
بر اساس این گزارش، سخنگوی نیروهای مسلح یمن یادآور شد: همچنین اهداف حساس و حیاتی در شهر دبی امارات نیز بمباران شدند. بمباران دبی به وسیله پهپادهای صماد ۳ انجام شد. یک بار دیگر اعلام می‌کنیم که امارات تا زمانی که در تجاوز علیه یمن مشارکت دارد، نا امن باقی خواهد ماند.
وی افزود: از آنجایی که تأسیسات حیاتی و راهبردی امارات همواره در معرض حملات ما قرار دارند، به شهروندان اماراتی و نیز اتباع خارجی مقیم این کشور هشدار می‌دهیم که در نزدیکی این تأسیسات حضور نداشته باشند.
یحیی سریع عنوان کرد: نیروهای مسلح یمن در قبال تداوم تجاوز و محاصره‌ای که علیه یمنی‌ها اعمال می‌شود، دست بسته نمی‌ایستند. ما تا زمانی که محاصره و تجاوز متوقف نشود، به دفاع مشروع از خود ادامه می‌دهیم.

منبع : مهر نیوز