اتخاذ تمهیدات سازمان آتش‌نشانی کرج برای عاشورا و تاسوعا

محمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: از آنجایی که مانند هر سال در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) شاهد حضور دسته‌های عزاداری در طول روز در خیابان‌ها هستیم شاهد وقوع یکسری ترافیک کاذب هستیم. وی بیان کرد: از این رو و برای آنکه خودروهای سازمان آتش‌نشانی در ترافیک معطل نشوند […]

محمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: از آنجایی که مانند هر سال در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) شاهد حضور دسته‌های عزاداری در طول روز در خیابان‌ها هستیم شاهد وقوع یکسری ترافیک کاذب هستیم.
وی بیان کرد: از این رو و برای آنکه خودروهای سازمان آتش‌نشانی در ترافیک معطل نشوند و در سریع‌ترین حالت ممکن به محل وقوع حوادث برسند، تمهیداتی را اندیشیده‌ایم.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تصریح کرد: ناوگان خودرویی و آتش نشانان با استقرار ۱۴ دستگاه خودروی آتش نشانی و با حضور ۵۰ آتش نشان در ۱۴ نقطه از سطح شهر آماده خدمت‌رسانی هستند تا در صورت وقوع حوادث در سریع‌ترین زمان خود را به محل برسانند و اقدامات اولیه را انجام دهد.
وی ادامه داد: در کنار تمام تلاشی که همکاران ما برای ایمنی شهروندان انجام می‌دهند از عزاداران می‌خواهیم همکاری لازم را با آتش نشانان داشته باشند و اگر اتفاقی رخ داد خونسردی خود را حفظ کنند و از محل حادثه فاصله بگیرند و سریع حادثه را به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی یا اکیپ‌های مستقر در مسیر عزاداران حسینی (ع) اطلاع دهند.

منبع : خبرگزاری مهر