اثرات راه اندازی دفتر استانداری غرب مازندران برای حل نظام مسائل

رضا علیخانی در حاشیه ملاقات مردمی با شهروندان غرب استان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس در دفتر استانداری غرب استان رسیدگی به نظام مسائل و مشکلات عمرانی حوزه غرب استان را از جمله اهداف بیان کرد. وی رسیدگی به پرونده‌های عمرانی مانده در غرب استان و پاسخ به درخواست‌های مردم را از دیگر اهداف […]

رضا علیخانی در حاشیه ملاقات مردمی با شهروندان غرب استان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس در دفتر استانداری غرب استان رسیدگی به نظام مسائل و مشکلات عمرانی حوزه غرب استان را از جمله اهداف بیان کرد.
وی رسیدگی به پرونده‌های عمرانی مانده در غرب استان و پاسخ به درخواست‌های مردم را از دیگر اهداف بیان کرد و گفت: تسهیل در مسائل عمرانی غرب استان از دیگر اهداف است.
وی از تلاش و ابتکار استاندار در راه اندازی دفتر استانداری واقع در غرب استان تقدیر کرد و افزود: این دفتر تکیه گاهی برای مراجعات مردم و پیشگیری از مراجعه به مرکز و طی مسافت طولاتی شده است.
علیخانی یادآور شد: راه اندازی دفتر استانداری در غرب استان در سرعت انجام امور، سرعت پاسخگویی، کاهش ترافیک و افزایش ایمنی و رفاه و آسایش مردم غرب استان نقش بسزایی داشته است.
در این دیدار معاون استاندار مازندران به همراه جمعی از مدیران کل به درخواست‌های مردم مناطق مختلف غرب استان پاسخ دادند.

منبع : مهر نیوز