اجتماعات بزرگ حسینی پایه های طاغوت را متزلزل می کند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین عصر یکشنبه مصادف با تاسوعای حسینی در اجتماع بزرگ حسینی مردم گرگان اظهار کرد: اجتماعات بزرگ مردمی در ایام محرم بیانگر این است که علی رغم همه مشکلات و موانعی که دشمنان ایجاد کرده‌اند مردم ما نه تنها از مسیر خود در دفاع از انقلاب و ولایت […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین عصر یکشنبه مصادف با تاسوعای حسینی در اجتماع بزرگ حسینی مردم گرگان اظهار کرد: اجتماعات بزرگ مردمی در ایام محرم بیانگر این است که علی رغم همه مشکلات و موانعی که دشمنان ایجاد کرده‌اند مردم ما نه تنها از مسیر خود در دفاع از انقلاب و ولایت انحراف پیدا نکرده بلکه با همت مثال‌زدنی در مسیر حق حرکت خواهند کرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: اجتماع بزرگ مردم، اجتماعی حماسی، عقلانی و طاغوت شکن است که به امام خود در روز علمدار حسین اقتدا کرده‌اند.
گرزین تصریح کرد: اجتماعات حسینی در گوشه گوشه کشور و جهان باعث تزلزل طاغوت در همه جای عالم می‌شود.
وی اضافه کرد: بدخواهان نظام تلاش کردند تا با تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی نظام محاسباتی مردم را در دفاع از ولایت و نظام به هم بریزند ولی این اجتماعات پرشور نشان داد که در هدف خود شکست خورده‌اند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: حضرت زینب (ص) زمانی که در اسارت یزید ملعون بود با جهاد تبیین از حق و حقیقت، دفاع جانانه‌ای کرد که یزید مجبور به عذرخواهی شد و کاروان اسرا را با احترام به مدینه برگرداند و ما در جهاد تبیین باید شیوه حضرت زینب (ص) و امام سجاد (ع) را سرلوحه خود قرار دهیم.
گرزین بیان کرد: ملت ما امروز از مردم کوفه در زمان امام حسین (ع) و مردم مدینه در زمان پیامبر (ص) بصیرتر هستند اما نباید از مکر شیطان در انحراف کشیدن مردم غافل بود.‌
وی اظهار کرد: مسلم فرستاده امام بود و مردم کوفه بی بصیرتی کرده و نایب امام (ع) را تنها گذاشتند و این عاملی برای به وجود آمدن فجایع روز عاشورا و شهادت امام حسین (ع) شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان رهبر معظم انقلاب را مسلم زمان و نایب امام عصر (عج) خواند و افزود: دشمنان تلاش می‌کنند تا ما را از حمایت و اقتدا به رهبری منصرف و همان تاریخ را تکرار کنند اما به فضل الهی و هوشیاری مردم شکست خواهند خورد.
منبع : مهر نیوز