اجرای طرح «والعصر»برای افزایش مشارکت درانتخابات/هر استاد یک ستاد

محمد باقری در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به افتتاح طرح «والعصر هر استاد یک ستاد» اظهار داشت: این طرح با توجه به سفارشات مقام معظم رهبری برای بصیرت افزایی و افزایش مشارکت مردمی در انتخابات در دستور کار قرار گرفته است. وی با اشاره به روند اجرای طرح طرح «والعصر هر استاد […]

محمد باقری در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به افتتاح طرح «والعصر هر استاد یک ستاد» اظهار داشت: این طرح با توجه به سفارشات مقام معظم رهبری برای بصیرت افزایی و افزایش مشارکت مردمی در انتخابات در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به روند اجرای طرح طرح «والعصر هر استاد یک ستاد» ابراز داشت: در این طرح جمعی از اساتید فعال و اعضای هیأت علمی و نقش آفرین دانشگاه‌های استان اصفهان و مؤسسات آموزش عالی مشارکت می‌کنند و با حضور در مجامع و اماکن، مدارس و پارک‌ها و فضاهای باز با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی یا در برخی موارد از طریق فضای مجازی در مورد مسائل مهم که در سطح استان اصفهان است با مردم گفت‌وگو می‌کنند و مردم را به حضور پر شور در انتخابات دعوت می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مجموعه نهضت استادی بسیج این است که اساتید بتوانند در جامعه حضور پر رنگ داشته و نقش آفرینی کنند، افزود: اساتید باید با نگاه به معضلات و با در نظر گرفتن مسائل استان مشکلات را با نگاه علمی حل کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم به نگاه علمی اعتقاد دارند، تصریح کرد: چنانچه ظرفیت‌های علمی در صحنه حاضر شوند مردم نیز همکاری کرده و تلاش خود را برای پیشبرد اهداف عالی نظام به خصوص در استان اصفهان و حل مشکلات آن به کار می‌گیرند.

باقری در مورد هدف برگزاری طرح گفت: حضور حداکثری هدف از اجرای این طرح است، اساتید با حضور جریان ساز خود با مردم به گفت‌وگو می‌پردازند و اهمیت مشارکت مردم در انتخابات را تاکید می‌کنند، در این حوزه دغدغه دارند و این اقدام می‌تواند امید ویژه‌ای را در کالبد شهر اصفهان بدمد و به سوی آینده روشن حرکت کنند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن با تمام توان و امکانات و فضای رسانه‌ای خود به دنبال ایجاد روحیه نا امیدی در مردم جامعه است و ما نسبت به این موضوع مسئول هستیم، ابراز داشت: قطعاً اساتید بسیجی استان اصفهان در این روزهایی که ویروس منحوس کرونا هم وجود دارد و امکان ارتباط مردمی بسیار کمتر شده رو در رو تلاش‌های خود را انجام می‌دهند تا در این حوزه قدم‌های جدی را داشته باشند.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با بیان اینکه اگر فردی در انتخابات شرکت نکند حق اولیه و مسلم خودش را از دست داده است، ادامه داد: نگاه ما این است که همه آحاد مردم از این حق خودشان استفاده کنند و یک حضور حداکثری داشته باشند و این امر اگر با انتخاب فرد اصلح همراه باشد و منجر به تشکیل دولت جوان حزب اللهی و کار آمد شود قطعاً معضلات داخلی و خارجی تا حد زیادی مرتفع خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر