اجرای طرح «کانون مدرسه» در سطح مدارس لرستان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد جواد محمدی امروز پنج شنبه در گردهمایی مسئولان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان ضمن تسلیت به مناسبت سالگرد شهادت سردار دل‌ها قاسم سلیمانی، اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی برای آشنا ساختن اعضای کانون و دانش آموزان توسط مربیان کانون در مراکز ثابت و سیار برگزار شد. وی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمد جواد محمدی امروز پنج شنبه در گردهمایی مسئولان مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان ضمن تسلیت به مناسبت سالگرد شهادت سردار دل‌ها قاسم سلیمانی، اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی برای آشنا ساختن اعضای کانون و دانش آموزان توسط مربیان کانون در مراکز ثابت و سیار برگزار شد.
وی با اشاره به تفاهم‌نامه همکاری آموزش‌وپرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای اجرای طرح «کانون مدرسه»، افزود: هشت مرکز فرهنگی هنری کانون در سراسر استان در این طرح با هدف نگاه به تعلیم و تربیت مشارکت خواهند داشت.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان با اشاره به کارگاه‌های فصل زمستان، بیان داشت، مراکز کانون لرستان با جدیت در خصوص جذب عضو و برگزاری کارگاه‌ها، پیش بینی‌های لازم را انجام دهند.
محمدی، اظهار داشت: ابلاغ مسئولان کمیته‌های دهه فجر شهرستان‌ها ارسال شده است و انتظار می‌رود امسال برنامه‌ها با نگاه خلاقانه و در راستای آشنایی هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان با آرمان‌ها، اهداف و خدمات انقلاب اسلامی با مشارکت سایر دستگاه‌ها انجام شود و زمینه‌های لازم برای تشویق و ترغیب این قشر آینده ساز برای حضور خودجوش و نقش آفرینی آنها در برنامه‌ها مهیا شود.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده کانون پرورش فکری لرستان در خصوص کنگره ۶۵۴۴ شهید لرستان، تصریح کرد: آثار فرهنگی، هنری و ادبی اعضای سراسر استان در راستای جمع بندی به اداره استان ارسال شوند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان، اظهار داشت: فعالیت‌های انجمن‌های مختلف در کانون، نقش مهمی در جذب و ماندگاری اعضا و همچنین رشد فکری آنها دارد و فعالیت‌های خوبی در این زمینه در مراکز استان و ستاد انجام شده است.

منبع : مهر نیوز