اجرای موسیقی شاهکارهای سینما در یک کنسرت رایگان

ارکستر مجلسی «ورشینا» به رهبری محمود میرزایی در شانزدهمین شب موسیقی ارسباران به اجرای موسیقی می‌پردازد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، ارکستر مجلسی «ورشینا» به رهبری محمود میرزایی در شانزدهمین شب موسیقی ارسباران، پنج‌شنبه دوم آذرماه ساعت ۲۰ به اجرای موسیقی خواهد پرداخت. در این کنسرت که به اجرای موسیقی […]

ارکستر مجلسی «ورشینا» به رهبری محمود میرزایی در شانزدهمین شب موسیقی ارسباران به اجرای موسیقی می‌پردازد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، ارکستر مجلسی «ورشینا» به رهبری محمود میرزایی در شانزدهمین شب موسیقی ارسباران، پنج‌شنبه دوم آذرماه ساعت ۲۰ به اجرای موسیقی خواهد پرداخت.
در این کنسرت که به اجرای موسیقی فیلم‌های شناخته شده تاریخ سینما اختصاص دارد، ارکستر ۴۵ نفره «ورشینا»، قسمت‌هایی از فیلم‌های کاروان‌ها (مایک بت)، بازی بزرگان (رامین جوادی)، فتح بهشت (ونجلیس)، روح (موریس ژار)، چاراد (هنری مانچینی)، پدر خوانده (نینو روتا)، مرثیه‌ای برای یک رویا (کلینت منسل)، اینترستلار (هانس زیمر) و والس گرامافون (یوجن دوگا) را خواهد نواخت.
این آثار توسط محمدرضا بشیری، مهران یزدی و حمیدرضا پورعابد ابیانه تنظیم شده است.
حضور در این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است و برای شرکت در آن می‌توانید به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرید.