اجرای پویش بهار خدمت در استان اردبیل/کار جهادی تعطیل‌بردار نیست

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی اصلانی زاویه بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: کار جهادی در ایام تعطیلات نیز تعطیل‌بردار نیست و جهادگران به عنوان رزمندگان عرصه مبارزه با فقر و محرومیت، ایام تعطیلات نوروزی را نیز در خدمت مردم هستند. وی تصریح کرد: پویش بهار خدمت، عیدانه خدمت‌رسانی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی اصلانی زاویه بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: کار جهادی در ایام تعطیلات نیز تعطیل‌بردار نیست و جهادگران به عنوان رزمندگان عرصه مبارزه با فقر و محرومیت، ایام تعطیلات نوروزی را نیز در خدمت مردم هستند.
وی تصریح کرد: پویش بهار خدمت، عیدانه خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی در تعطیلات نوروزی ۱۴۰۱ است که همزمان با سراسر کشور، در استان اردبیل نیز در حال اجرا است.
مسئول مجمع جهادگران استان اردبیل گفت: قبل از عید نوروز قرارگاه‌های جهادی نوروزی در سطح استان تشکیل شده و هماهنگی لازم با گروه‌های جهادی جهت خدمات‌رسانی در مناطق هدف مشخص شده انجام شد و حتی نوروز امسال شاهد حضور گروه جهادی گفتمان ناب تهران نیز در استان هستیم‌.
اصلانی افزود: عرصه‌هایی که برای فعالیت گروه‌های جهادی در نوروزی ۱۴۰۱ مشخص شده عرصه‌های عمرانی، فرهنگی و آموزشی، خدمات‌رسانی و کمک مؤمنانه، بهداشت، درمان و سلامت بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با توجه به بارش سنگین برف در شهرستان‌های گرمی، انگوت‌، بیله‌سوار و مشگین‌شهر در ایام عید نوروز، خدمات‌رسانی به روستاییان درگیر برف در این شهرستان‌ها در دستور کار قرارگاه جهادی نوروزی قرار گرفت.
اصلانی اضافه کرد: با تدبیر فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) و همدلی و کمک مردم مؤمن و متدین استان بیش از ۲۰۰ هزار قرص نان و ۱۲ هزار بطری آب معدنی در بین روستاییان درگیر برف سنگین توسط گروه‌های جهادی توزیع شد.
وی بیان کرد: در کنار توزیع آذوقه، ارائه خدمات درمانی به روستاییان درگیر برف سنگین توسط اکیپ‌های درمانی بسیج جامعه پزشکی و معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل انجام شد.
اصلانی عنوان کرد: بسیج به عنوان مولود انقلاب اسلامی، تبدیل‌کننده تهدیدها به فرصت است و خدمت بی‌منت به مردم در گروه‌های جهادی بسیج تعطیل‌بردار نیست.
مسئول مجمع جهادگران استان اردبیل ادامه داد: فعالیت قرارگاه‌های جهادی نوروزی تا پایان تعطیلات نوروزی در سطح استان تداوم خواهد داشت.