اجرای پویش سراسری «سرود افتخار» با محوریت نصب پرچم کشور در اردبیل

حجت‌الاسلام سید محسن محسنی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: پویش «سرود افتخار» با هدف تقویت سرودهای پاتوقی و اجراهای محله‌ای در دهه فجر و نیز نصب پرچم ایران بر سردرب منازل و مغازه‌ها و نیز ادارات و نهادها در استان اردبیل اجرا می‌شود. معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: این پویش […]

حجت‌الاسلام سید محسن محسنی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: پویش «سرود افتخار» با هدف تقویت سرودهای پاتوقی و اجراهای محله‌ای در دهه فجر و نیز نصب پرچم ایران بر سردرب منازل و مغازه‌ها و نیز ادارات و نهادها در استان اردبیل اجرا می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: این پویش به همت مرکز رسانه و عملیات‌های ویژه تبلیغات اسلامی، سازمان زیباسازی شهرداری اردبیل و شبکه استانی سبلان راه‌اندازی شده و به اجرای گروه‌های سرود می‌پردازد.

حجت‌الاسلام محسنی به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص آذین بندی کوچه‌ها و فضای شهر به مناسبت دهه فجر اشاره کرد که فرمودند: «در هفته انقلاب جشن بگیرید و آذین بندی کنید. اگر می‌خواهید برق مصرف نکنید و چراغ روشن نکنید که کار خوبی هم هست، از هنر استفاده کنید. کاغذها، پرچم‌ها، بر سردر هر خانه‌ای پرچم بزنید. پرچم جمهوری اسلامی را در سراسر سطح شهرها و روستاها به اهتزاز دربیاورید.»

وی افزود: در همین راستا علاوه بر نصب پرچم ایران بر سر در خانه‌ها، گروه سرود فرقان شهرستان اردبیل با مدیریت علی فروتن به اجرای محله‌ای در سطح شهر اردبیل می‌پردازند که این اجرا تا ۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت.