اجرای ۱۳۷ عنوان برنامه ویژه هفته بسیج در اردستان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ پاسدار روح الله صنعتکار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان عصر یک‌شنبه در نشست خبری، اظهار داشت: شجره طیبه بسیج که در سال ۵۸ تشکیل شد بالغ بر ۲۰ قشر و ۱۱ قرارگاه دارد که در همه اقشار نیرو می‌گیرد همچنین در همه حوزه‌هایی که انقلاب اسلامی ایران نیاز به […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ پاسدار روح الله صنعتکار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان عصر یک‌شنبه در نشست خبری، اظهار داشت: شجره طیبه بسیج که در سال ۵۸ تشکیل شد بالغ بر ۲۰ قشر و ۱۱ قرارگاه دارد که در همه اقشار نیرو می‌گیرد همچنین در همه حوزه‌هایی که انقلاب اسلامی ایران نیاز به حمایت دارد، بسیج ورود کرده است.
وی افزود: بسیج در حوزه‌های مختلف نظیر اقتصاد مقاومتی، آب، راه و محرومیت‌زدایی نیز قرارگاه‌هایی وجود دارد همچنین در حوزه مسائل اجتماعی و بزهکاری‌ها ورود کرده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان خاطرنشان کرد: در حوزه مسائل فرهنگی بیش از ۳۰ یادواره شهید در شهرستان اردستان برگزار شده همچنین همایش سرگروه‌های جهادی، افتتاح پایگاه بسیج در مسکن مهر اردستان، افتتاح ساختمان قرارگاه جهادی و تعدادی از برنامه‌های این هفته خواهد بود.
صنعتکار تصریح کرد: دستور مقام معظم رهبری این است که باید در کشور ۸ میلیون نفر بسیجی عازم و آماده به کار در سند ده ساله داشته باشیم و این سند دچ ۱۰ ساله یک دستورالعمل ابلاغی است که طبق این سند، هشت میلیون نفر مرد در میدان و آماده شهادت تربیت شود.
وی تاکید کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج بالغ بر ۱۳۷ عنوان برنامه در شهرستان اردستان اجرا می‌شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان ادامه داد: به مناسبت هفته بسیج مقادیری جهیزیه تهیه شده است که بین نوعروسان نیازمند توزیع می‌شود همچنین اجرای جشنواره علمی و سالگرد شهید فخری‌زاده با حضور وزیر کشور در مهاباد از دیگر برنامه‌ها خواهد بود.
صنعتکار یادآور شد: رژه موتوری و فستیوال مسابقات ورزشی در زواره برگزار می‌شود و نمایشگاه غذا و تست غذا یکی از برنامه‌های مفرح هفته بسیج در شهرستان خواهد بود.

منبع : خبرگزاری مهر