اجلاس پیر غلامان حسینی احیاگر شعائر اسلامی است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله رسول فلاحتی شامگاه سه شنبه در اجلاس بین المللی تجلیل از پیر غلامان حسینی در گیلان، اظهار کرد: اهل بیت علیهم السلام برای بشریت حق و حقوق عظیمی دارند. وی با بیان اینکه در پرتو دین اسلام سعادتمندی به دست می‌آید، افزود: سعادتمندی از مسیر قرآن و مکتب […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله رسول فلاحتی شامگاه سه شنبه در اجلاس بین المللی تجلیل از پیر غلامان حسینی در گیلان، اظهار کرد: اهل بیت علیهم السلام برای بشریت حق و حقوق عظیمی دارند.
وی با بیان اینکه در پرتو دین اسلام سعادتمندی به دست می‌آید، افزود: سعادتمندی از مسیر قرآن و مکتب اسلام می‌گذرد که باید مورد تبیین و واکاوی قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به نقش فزاینده اهل بیت (ع) در تعالی بخشی جامعه بیان کرد: توجه به مفاهیم ارزشمند قرآن، آموزه‌های دینی و سیره اهل بیت (ع) نسخه نجات بخش است.
فلاحتی با اشاره به اثرگذاری اُنس گیری با قرآن و ارزش‌های اسلامی اضافه کرد: تأمل در قرآن و مکتب اسلامی موجب سعادتمندی و عاقبت به خیری می‌شود.
وی با اشاره به دستاوردهای اجلاس پیر غلامان حسینی افزود: اجلاس پیر غلامان حسینی رویداد بزرگ فرهنگی و رسانه‌ای است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر لزوم پاسداشت شعائر الهی بیان کرد: اجلاس پیر غلامان حسینی احیاگر شعائر اسلامی است.
آیت الله فلاحتی با اشاره به آثار و برکات اجلاس پیر غلامان حسینی در ابعاد مختلف، اضافه کرد: گردهمایی پیر غلامان حسینی از پاک‌ترین، مؤثرترین و مهم‌ترین محافل مذهبی و فرهنگی است.

منبع : خبرگزاری مهر