احتمالا مصوبه خرید خدمت سربازی در مجلس رأی نمی‌آورد

غلامحسین رضوانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، با انتقاد از مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ درباره خرید خدمت سربازی، اظهار داشت: بنده با خرید خدمت سربازی مخالفم. وی بیان کرد: معتقدم در این باره نیازی به مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی نیست و باید بر اساس قوانین موجود عمل کرد. هر چند نمایندگان طراح […]

غلامحسین رضوانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، با انتقاد از مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ درباره خرید خدمت سربازی، اظهار داشت: بنده با خرید خدمت سربازی مخالفم.
وی بیان کرد: معتقدم در این باره نیازی به مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی نیست و باید بر اساس قوانین موجود عمل کرد. هر چند نمایندگان طراح خرید خدمت سربازی یکسری مسائل و ضروریات را مورد نظر داشتند.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ تصریح کرد: ستاد کل نیروهای مسلح می‌تواند با توجه به صلاحیت‌هایی که دارد، ترتیباتی اتخاذ و در این زمینه اقدام کند. درباره خرید خدمت سربازی نیازی به قانونگذاری جدید در مجلس نیست.
رضوانی تاکید کرد: ستاد کل نیروهای مسلح می‌تواند بر اساس قوانین موجود، در صورت ضرورت و در موارد خاصی که تشخیص می‌دهد، در این زمینه اقدام کند.
وی درباره جو کلی مجلس نسبت به مصوبه خرید خدمت سربازی، گفت: برآورد بنده این است که احتمالاً مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق درباره خرید خدمت سربازی در صحن علنی مجلس رأی نمی‌آورد.

منبع : خبرگزاری مهر