احتمال قطعی کامل و افت فشار آب در شبکه آب روستایی سیستان

به گزارش سردبیر پرس، در اطلاعیه‌ای که شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان منتشر کرده آمده است: در پی تداوم یخبندان بی‌سابقه در منطقه سیستان، خط انتقال اصلی آب شرب روستایی از تصفیه‌خانه زهک دچار آسیب شده است. این اطلاعیه می‌افزاید: به منظور رفع این حادثه و جلوگیری از هدررفت آب، روز سه‌شنبه ۲۷ […]

به گزارش سردبیر پرس، در اطلاعیه‌ای که شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان منتشر کرده آمده است: در پی تداوم یخبندان بی‌سابقه در منطقه سیستان، خط انتقال اصلی آب شرب روستایی از تصفیه‌خانه زهک دچار آسیب شده است.
این اطلاعیه می‌افزاید: به منظور رفع این حادثه و جلوگیری از هدررفت آب، روز سه‌شنبه ۲۷ دی‌ماه، از ساعت ۹ صبح، عملیات اصلاح و ترمیم خط انتقال فولادی به قطر ۸۰۰ میلیمتر در محل روگذر رودخانه سیستان آغاز و تا ۱۰ شب به مدت ۱۳ ساعت ادامه دارد.
با توجه به زمان‌بر بودن این مهم و احتمال افت فشار و قطعی کامل آب خواهشمند است نسبت به ذخیره‌سازی آب اقدام و از مصارف غیرضروری اجتناب شود.
این اطلاعیه خطاب به مشترکان روستاهای شهرستان‌های زابل، زهک، نیمروز و هیرمند، اعلام کرد: پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان در هر شرایطی آماده خدمت‌رسانی به شما مشترکان گرامی هستند، تقاضا می‌شود هرگونه درخواست یا نقص در ارائه خدمات را از طریق سامانه ۱۲۲ اعلام کنید.