احداث آموزشگاه ۳ کلاسه در روستای محروم قاسم آباد آران و بیدگل

محمد معدن دار در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، با اشاره به احداث آموزشگاه سه کلاسه در روستای محروم قاسم آباد آران و بیدگل اظهار داشت: این مدرسه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در روستای قاسم آباد آران و بیدگل ایجاد می‌شود. وی با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ درصد از مدارس […]

محمد معدن دار در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، با اشاره به احداث آموزشگاه سه کلاسه در روستای محروم قاسم آباد آران و بیدگل اظهار داشت: این مدرسه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در روستای قاسم آباد آران و بیدگل ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ درصد از مدارس آران و بیدگل در طرح آجر به آجر شرکت کردند، افزود: با توجه به اینکه قرار بود مبالغ جمع آوری شده در سراسر استان به ساخت یک مدرسه تعلق بگیرد با هماهنگی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس اصفهان، این مدرسه در قاسم آباد آران و بیدگل ساخته می‌شود.

معدن دار در ادامه با بیان اینکه شهرستان آران و بیدگل در همکاری خیران مدرسه ساز سرآمد شهرستان‌های استان اصفهان است، گفت: تنها در ۶ سال اخیر بیش از ۷۰ طرح عمرانی آموزش و پرورش با همکاری خیران در آران و بیدگل اجرا شده است.

وی بیان کرد: در طول سالهای گذشته، ۸۰ طرح آموزشی با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در آران و بیدگل اجرایی شده که ۵۰ درصد هزینه‌های آن توسط خیران تأمین شده است.

۲۰ هزار دانش آموز آران و بیدگلی در ۱۳۵ واحد آموزشی این شهرستان مشغول به تحصیل هستند.

منبع : خبرگزاری مهر