احدی حرکتی نمی کند گویا که اوضاع کاملا طبیعی است

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المنار، شیخ حسن البغدادی عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان از بی تفاوتی برخی سیاستمداران این کشور به اوضاع نابسامان لبنان به شدت انتقاد کرد. وی افزود: مسئولانی لبنانی باید در محاسبات خود به ویژه پس از روزهای سختی که بر همه لبنانی ها می گذرد، تجدید نظر […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از المنار، شیخ حسن البغدادی عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان از بی تفاوتی برخی سیاستمداران این کشور به اوضاع نابسامان لبنان به شدت انتقاد کرد.
وی افزود: مسئولانی لبنانی باید در محاسبات خود به ویژه پس از روزهای سختی که بر همه لبنانی ها می گذرد، تجدید نظر کنند. این وضعیت همه را تحت تاثیر قرار داده است و به این شکل نیست که یک گروه را فقط تحت الشعاع قرار دهد بلکه همه را تحت تاثیر قرار داده است. اوضاع معیشتی بسیار سخت است و لبنانی ها به شدت آزار می دهد.
البغدادی تاکید کرد: نهادهای لبنانی در برابر چشمانشان فروپاشیده است و احدی حرکتی نمی کند گویا که اوضاع کاملا طبیعی است.
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان اعلام کرد: متاسفانه مسئولان به فکر خودشان و مناصبشان هستند و گویا که در سیاره دیگری به سر می برند. مردم زیر شدیدترین فشارها هستند و به ستوه آمده اند. ساده ترین نیازهای مانند داروی بیماران تا شیرخشک کودکان و آب و برق وجود ندارد.
وی در ادامه تاکید کرد: دنیا امروز سرگرم تحولات اوکراین است و موضوعات دیگری مورد توجه است. برای جنون آمریکا حد و مرزی نیست و زمان آن است که مسئولان لبنانی خود را زیر بار فشار و یوغ آمریکا برهانند. مسئولان لبنانی از سیاست بی طرفی سخن می گویند اما اسیر دیکته های خارجی و مجری خواسته های آنها هستند.

منبع : مهر نیوز