اختصاص اعتبار ویژه از سوی رئیس جمهور به حوزه پزشکی جهاد دانشگاهی

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسن مسلمی نائینی ظهر امروز سه شنبه در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی در تبریز گفت: جهاد دانشگاهی در دوران دفاع مقدس در حوزه‌های علمی، فنی و مهندسی کارهای بزرگی انجام داد که یک نمونه آن، اقدام جهادی شهدای ۲۷ دی دانشکده فنی دانشگاه تبریز بود. مسلمی نائینی با اشاره […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حسن مسلمی نائینی ظهر امروز سه شنبه در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی در تبریز گفت: جهاد دانشگاهی در دوران دفاع مقدس در حوزه‌های علمی، فنی و مهندسی کارهای بزرگی انجام داد که یک نمونه آن، اقدام جهادی شهدای ۲۷ دی دانشکده فنی دانشگاه تبریز بود.
مسلمی نائینی با اشاره به فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در حوزه‌های پزشکی، ژنتیک، سلول‌های بنیادی و درمان ناباروری، گفت: یکی از رسالت‌های اصلی جهاد دانشگاهی، حوزه فرهنگی و علوم انسانی است که در گذشته مغفول مانده بود و تلاش کرده‌ایم تا این حوزه را فعال کنیم.
وی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی در حوزه رسانه و افکارسنجی هم اقدامات خوبی دارد و فعالان این عرصه با کمترین امکانات به‌صورت شبانه‌روزی در حال تلاش و فعالیت هستند.
مسلمی همچنین از اختصاص اعتبار ویژه از سوی رئیس جمهور به حوزه پزشکی جهاد دانشگاهی خبر داد و گفت: در حوزه محرومیت‌زدایی و سایر حوزه‌هایی که استان ظرفیت دارد آماده همکاری هستیم.

منبع : مهر نیوز