اختصاص سهمیه کالاهای اساسی به هیئت‌های مذهبی کرمانشاه

عبدالحسین احمدی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: سهمیه اختصاص یافته برای توزیع نذورات در هیئت‌های مذهبی و موکب‌داران کرمانشاه شامل برنج هندی به میزان ۶۰۰ تن، برنج تایلندی ۶۰۰ تن، مرغ منجمد ۷۰۰ تن، شکر ۷۰۰ تن و گوشت منجمد گوساله ۱۱۸ تن است. وی افزود: دستورالعمل‌های تعیین شده با توجه به […]

عبدالحسین احمدی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: سهمیه اختصاص یافته برای توزیع نذورات در هیئت‌های مذهبی و موکب‌داران کرمانشاه شامل برنج هندی به میزان ۶۰۰ تن، برنج تایلندی ۶۰۰ تن، مرغ منجمد ۷۰۰ تن، شکر ۷۰۰ تن و گوشت منجمد گوساله ۱۱۸ تن است.
وی افزود: دستورالعمل‌های تعیین شده با توجه به تعداد هیئت‌ها و مواکبی که در شهرستان‌های مختلف استان کرمانشاه قرار دارد و نیاز آن‌ها که به وسیله سازمان تبلیغات اسلامی اعلام شده است سهمیه‌بندی شده و تقسیم شهرستانی انجام گرفته و ۷۰ درصد آن در کرمانشاه توزیع می‌شود.
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه تصریح کرد: هیئت‌ها برای دریافت اقلام مورد نیاز خود باید به سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مربوطه مراجعه کرده و معرفی‌نامه دریافت کنند و اقلام مورد نیاز خود را با مراجعه به مباشر تعیین شده دریافت کنند.
احمدی خاطرنشان کرد: علاوه بر سهمیه‌ای که به صورت کشوری اختصاص داده شده برای تأمین اقلامی که به شکل جانبی مورد نیاز هیئت‌ها هستند مانند قند در حدود ۱۵ تن با نصف قیمت بازار در اختیار مباشرین قرار گرفته و توسط سازمان تبلیغات اسلامی به موکب‌ها و هیئت‌ها داده می‌شود.
وی با اشاره به تأمین روغن برای هیئت، بیان کرد: با شرکت‌های پخش روغن نیز هماهنگ شده که توسط مباشرین روغن مورد نیاز هیئت‌ها بنا به درخواست سازمان تبلیغات اسلامی با حدود ۲۰ درصد تخفیف در اختیارشان قرار بگیرد.

منبع : مهر نیوز