اختصاص ۱۷ میلیارد تومان برای حل مشکل آبرسانی روستاهای دره شهر

بهزاد علیزاده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: امسال برای تامین آب آشامیدنی سالم در برخی از روستاهای بخش مرکزی دره شهر ۱۷ میلیارد تومان تامین اعتبار شده است. وی افزود: روستای بان باباجان در منطقه دره شهر از روستاهای بود که مردم مشکل آب آشامیدنی داشتند، به همین منظور خط انتقال ۴ […]

بهزاد علیزاده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: امسال برای تامین آب آشامیدنی سالم در برخی از روستاهای بخش مرکزی دره شهر ۱۷ میلیارد تومان تامین اعتبار شده است.
وی افزود: روستای بان باباجان در منطقه دره شهر از روستاهای بود که مردم مشکل آب آشامیدنی داشتند، به همین منظور خط انتقال ۴ کیلومتری با اعتباری حدود ۲ میلیارد تومان برای این روستا انجام شده است.
نماینده حوزه جنوبی ایلام در مجلس گفت: مردم روستای دشت چمران نیز که از کمبود آب آشامیدنی رنج می‌بردند، حل شده و ۱۷۰ خانوار در روستای دشت چمران از نعمت آب آشامیدنی دائم بهره مند شده‌اند.
علیزاده اظهار کرد: در تابستان گذشته تاکنون مشکل آب آشامیدنی پنج روستای بخش مرکزی و ماژین با مشارکت بسیج سازندگی و کار جهاد شرکت آب و فاضلاب استان در گرمای تابستان رفع شده است.

منبع : مهر