اختصاص ۳هزار میلیارد اعتبار جهت حمل و نقل ریلی در غرب استان تهران

حسین حق وردی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، در خصوص دومین جلسه مشترکی که به منظور پیگیری اعتبارات لازم به منظور تکمیل پروژه‌های عمرانی حوزه انتخابیه خود با محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه بودجه برگزار شد اظهار داشت: پس از رایزنی‌ها و تاکیداتی که در خصوص تکمیل پروژه‌ها، دستورات لازم برای تأمین اعتبار در […]

حسین حق وردی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، در خصوص دومین جلسه مشترکی که به منظور پیگیری اعتبارات لازم به منظور تکمیل پروژه‌های عمرانی حوزه انتخابیه خود با محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه بودجه برگزار شد اظهار داشت: پس از رایزنی‌ها و تاکیداتی که در خصوص تکمیل پروژه‌ها، دستورات لازم برای تأمین اعتبار در حوزه بهداشت و درمان، امنیت، تکمیل شبکه فاضلاب و مترو از سوی رئیس سازمان برنامه بودجه صادر شد.

نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس در ادامه افزود: تخصیص ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار از منابع هدفمند سازی یارانه ها جهت راه اندازی حمل و نقل ریلی غرب استان تهران صادر شده است.

وی در ادامه همچنین از تصویب کلیات طرح رتبه بندی معلمان در کمیسیون مجلس شورای اسلامی خبر داد و تاکید کرد این طرح به زودی به صحن علنی مجلس ارجاع می‌شود.

حق وردی در ادامه عنوان داشت: کمیسیون آموزش با استفاده از افراد متخصص و صاحب نظر این طرح را به شکلی اصلاح کرد که تمامی دغدغه‌های فرهنگیان را پوشش دهد.