اختلاف نظرها نباید مانع مشارکت حداکثری در انتخابات شود

داریاووش عزیزیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با باین اینکه حضور در انتخابات، فریضه‌ای مهم و دینی است، اظهار کرد: جامعه ما در تمامی انتخابات حضور پررنگی داشته‌اند و این بار نیز حضور گسترده‌ای درپای صندوق‌های رأی خواهند داشت. وی با دعوت از همه اقشار و گروه‌ها برای شرکت پرشور در انتخابات ۲۸ خردادماه […]

داریاووش عزیزیان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با باین اینکه حضور در انتخابات، فریضه‌ای مهم و دینی است، اظهار کرد: جامعه ما در تمامی انتخابات حضور پررنگی داشته‌اند و این بار نیز حضور گسترده‌ای درپای صندوق‌های رأی خواهند داشت.

وی با دعوت از همه اقشار و گروه‌ها برای شرکت پرشور در انتخابات ۲۸ خردادماه عنوان کرد: این انتخابات از درجه اهمیت سیاسی و اجتماعی زیادی برخوردار بوده و وظیفه هر شهروندی است که در انتخابات شرکت کند.

عزیزیان با بیان اینکه حضور در انتخابات برای ما تکلیف شرعی است، ادامه داد: در انتخابات گذشته نیز مسیحی‌ها در انتخابات حضور پررنگی داشته‌اند و این امر با استناد به میزان جمعیت مسیحی‌ها و حضور در پای صندوق‌های رأی قابل مشاهده است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان، فردا جمعه ۲۸ خردادماه برگزار می‌شود.

منبع : مهر نیوز