اختلال در سیستم کشتیرانی رژیم صهیونیستی بعد از عملیات یمنی‌ها

به گزارش سردبیر پرس، خبرگزاری رویترز به نقل از اطلاعات دریانوردی گزارش داد که ۲ کشتی متعلق به همان مجموعه دریانوردی که کشتی آنها از سوی انصارالله توقیف شده است، بعد از این اتفاق مسیر خود را تغییر داده‌اند. بر اساس این گزارش، یکی از کشتی‌ها به محل حرکت خود بازگشته و خسارتی بالغ بر […]

به گزارش سردبیر پرس، خبرگزاری رویترز به نقل از اطلاعات دریانوردی گزارش داد که ۲ کشتی متعلق به همان مجموعه دریانوردی که کشتی آنها از سوی انصارالله توقیف شده است، بعد از این اتفاق مسیر خود را تغییر داده‌اند.
بر اساس این گزارش، یکی از کشتی‌ها به محل حرکت خود بازگشته و خسارتی بالغ بر ۴ روز کاری را متحمل شده و مسیری بیهوده بیش از ۲ هزار مایل دریایی را طی کرده است.
المیادین نیز گزارش داد که رسانه‌های رژیم صهیونیستی واکنش‌های متعددی به توقیف کشتی اسرائیلی توسط یمنی‌ها داشته و توقیف این کشتی و انتشار تصاویر آن را موضوعی دراماتیک و تحولی بسیار نگران کننده توصیف کردند.
در همین رابطه محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد که اگر آمریکا و اسرائیل کشتار فلسطینیان را متوقف کنند، می‌توان در خصوص کشتی توقیف شده، مذاکره کرد.
پیش از این نیز اعلام شده بود که شرکت‌های بیمه هزینه بیمه کشتی‌هایی که از دریای سرخ عبور می‌کنند را افزایش داده‌اند.

منبع : مهر نیوز