اخلالگران بازار مسکن در آذربایجان غربی به دستگاه قضایی معرفی شد

به گزارش سردبیر پرس، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۱۲ اخلالگر بازار مسکن در بازرسی از عملکرد بنگاه‌های مشاوران املاک در سطح استان شناسایی و به مقام قضائی معرفی شدند. سید محسن حمزه‌لو افزود: همچنین تاکنون برای ۲ مشاور املاک به دلیل تخلفات انجام یافته با دستور دادستان مرکز استان قرار بازداشت موقت صادر […]

به گزارش سردبیر پرس، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۱۲ اخلالگر بازار مسکن در بازرسی از عملکرد بنگاه‌های مشاوران املاک در سطح استان شناسایی و به مقام قضائی معرفی شدند.
سید محسن حمزه‌لو افزود: همچنین تاکنون برای ۲ مشاور املاک به دلیل تخلفات انجام یافته با دستور دادستان مرکز استان قرار بازداشت موقت صادر شده و بررسی‌ها برای شناسایی سایر متخلفان در حال انجام است.
وی ادامه داد: ۲۱۲ بنگاه مشاور املاک متخلف نیز در سطح استان شناسایی و به دلیل تخلفات متعدد پلمب شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی اضافه کرد: بنگاه‌های مشاور املاک متخلف شناسایی شده بعد از تشکیل پرونده تخلفات در شعب ویژه تعزیرات حکومتی در سطح استان، ۴۵ میلیارد ریال جریمه شدند.
حمزه‌لو اظهار کرد: در حال حاضر هفت هزار و ۱۸۰ مشاور املاک مجاز در سطح استان وجود دارد و در حال فعالیت هستند که نظارت و بازرسی ادواری از فعالیت این واحدهای صنفی در حال انجام است.
وی گفت: تاکنون سه هزار و ۴۴۶ مورد از بنگاه‌های مشاور املاک در آذربایجان‌غربی مورد بازدید قرار گرفته و روند بازرسی‌ها با ۲۴ اکیپ ۶ نفره در سطح استان همچنان ادامه دارد.

منبع : مهر نیوز